Огляд DBAL CrazyBulk – чи варто це купувати? Як це працює?

Posted on

Якщо ви не знайомі з Crazybulk DBal, це безпечна і легальна заміна знаменитому стероїду Dianabol. Що це робить, це імітує наслідки, які ви отримуєте, використовуючи реальний Dbol, але природним та безпечним способом.

DBAL – це безпечна альтернатива, яка може допомогти наростити м’язи та силу.

Рецептура DBAL створена Crazy Bulk USA, відомим виробником добавок для нарощування м’язів.

D-Bal, з його натуральними компонентами, має всі властивості метандростенолону, як Діанабол, але без таких шкідливих побічних ефектів.

У цьому огляді ми хочемо уточнити, що таке D-Bal, що робить його найкращою альтернативою для Dianabol, і як його нова формула робить його в 7 разів сильнішим, ніж перший випущений додаток DBAL.

Що таке D-BAL і як це працює?

На відміну від Dianabol, D-Bal – це законний стероїд із 100% натуральними компонентами. Це безпечна і безризикована альтернатива Dianabol, популярному будівельнику анаболічної м’язової маси, який використовується десятиліттями.

Насправді це найкраща альтернатива Діанаболу, оскільки вона дає ті самі результати, але без жодних несприятливих побічних ефектів, які загрожують вашому здоров’ю.

D-Bal впливає на три хімічні процеси для поліпшення здатності вашого тіла до нарощування м’язової маси та сили:

 1. Синтез білка
 2. Затримування азоту у ваших м’язах
 3. Виробляючи тестостерон

Синтез білка – це процес нарощування м’язів у вашому тілі. Під час цієї процедури амінокислоти використовуються як будівельні блоки білка для відновлення м’язових тканин, які ви розбили під час вправ.

Однак цей процес потребує азоту, і чим вищий рівень азоту, тим більша кількість білкових одиниць виробляється.

На жаль, рівень азоту знижується під час тренування і може спричинити скорочення м’язів.

Крім того, DBal підвищує тестостерон, який, мабуть, є найважливішим з усіх чоловічих гормонів. Це важливо для збільшення м’язової маси та росту.

На жаль, після досягнення підліткового віку рівень тестостерону продовжує знижуватися з кожним роком.

Інгредієнти D-Bal

Кожна пляшка добавки містить потужні елементи, які роблять її рецептуру сильнішою, ніж раніше.

Ашваганда

Це аюрведична трава, яка має протизапальні властивості, які знімають стрес, врівноважують роботу щитовидної залози та підвищують рівень тестостерону.

Ashwagandha сприяє зниженню жиру та підвищує витривалість та витривалість при використанні тренувань на опір та забезпечує значне збільшення сили та м’язової маси.

Вітамін D

Вітамін D (як холекальциферол) (1500 МО) часто називають “вітаміном від сонячного світла”, оскільки вітамін D синтезується під час прямої дії сонячних променів. Цей вітамін, як відомо, сприяє здоровій структурі скелета, а також підвищує настрій.

За даними одного з досліджень, щодня вводили дозу вітаміну D (3,332 МО, якщо бути точним), а тестостерон відзначався у середньому від 10,7 ± 3,9 нмоль / л до 13,4 ± 4,7 нмоль / л.

Підвищений рівень тестостерону матиме суттєвий вплив, коли справа стосується набору м’язової маси.

Tribulus Terrestris

Доведено, що Tribulus Terrestris підвищує рівень лютеїнізуючого гормону. Коли цей гормон буде підвищений, він підніме рівень тестостерону в організмі. Після того, як тестостерон підвищений до здорового рівня, організм набирає м’язи, збільшує силу і сексуальну функцію.

Також відомо, що знижує високий кров’яний тиск та високий рівень холестерину. В Азії цей рослинний екстракт користується великою популярністю серед травників і протягом століть використовується саме з цією метою. Це не якась диво-рослина, яка з’явилася з нізвідки; натомість це перевірений елемент, який протягом багатьох років допомагає людині недуги.

Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота – молекулярна сполука, яка підтримує структуру сполучної тканини в організмі, затримуючи воду для підтримки позаклітинної текучості.

Їх величезна молекулярна маса відповідає за їх виняткові змащувальні властивості.

Вони приносять велику користь для прискорення загоєння кісток і травм після важких тренувань.

Магній

Магній має численні позитивні ефекти. Це робить вас менш втомленими та втомленими, в той же час сприяючи здоровому балансу електролітів.

Більшість людей можуть не знати, що Магній значно підвищує синтез білка. Збільшуючи синтез білка, ви зможете наділити м’язи набагато простіше.

МСМ

Інгредієнт MSM посилює антиоксидантний процес, який може допомогти при втомі та болючість м’язів.

Вам також потрібна правильна дієта та програма тренувань, щоб отримати найкращі результати, коли справа стосується нарощування м’язів та сили.

Переформулювання DBAL

“CrazyBulk нещодавно переформулював DBAL, щоб зробити його набагато сильнішим.”

Отже, що нового?

Нова сильна формула D-Bal імітує всі переваги метандростенолону, такого як Діанабол, без негативних побічних ефектів. Крім того, нова рецептура на 7 разів потужніша, ніж перша добавка CrazyBulk D-Bal.

Як працює нова формула

Щоб запропонувати нову добавку, яка не тільки збільшує м’язову масу та силу, CrazyBulk вибрав унікальну суміш інгредієнтів. Ця нова рецептура на 7 разів сильніша за попередню версію, містить прості інгредієнти з більш сильним ефектом.

Один з них – Ашваганда, речовина, яка збільшує максимум VO2, допомагає при спалюванні жиру в організмі, дає м’язи, що накопичуються, і знижує рівень холестерину в крові.

Більше того, D-Bal не просто допомагає вам у наборі м’язів, але й допомагає вам підтримувати. Ось чому нова рецептура містить унікальні інгредієнти, такі як МСМ, Гіалуронова кислота та багато іншого.

D-BAL до і після результатів

Давайте детальніше ознайомимось і подивимось, що деякі клієнти Crazybulk D-Bal хочуть сказати про свій досвід роботи з цим набором м’язів.

Досвід Скотта D-BAL

Скотт робив композицію з D-Bal і Anadrol протягом 1 місяця, і він займався фізичними вправами п’ять разів щотижня. У той період його вага піднявся з 188 до 200 фунтів і скинув 4-відсоткову частину тіла протягом усього насипного процесу!

«Я вражений продуктом. Це допомогло моїй силі нарости протягом тижня, також дозволило мені залишатися худорлявим, поки я накопичувався. Крім того, це додало мені додаткової енергії, яка допомогла мені щодня сильніше штовхатись у фітнес-центр ».

Досвід Джеймса D-BAL

Джеймс – це очевидний доказ того, що вам не потрібно бути на ранніх двадцятих, щоб отримувати чудові прибутки за допомогою D-Bal! Джеймс займався 2/5 до 3 годин щодня, з понеділка по п’ятницю! Тут він робив розбиту рутину через усі основні м’язи.

Він зумів збільшити свою вагу з 84,2 кг на 86,6 кг лише за 1 місяць! І як бачите, він також зміг знизити жирові масиви. Він укладав D-Bal з креатином.

“Я виявив, що, приймаючи D-BAL, рівень моєї енергії в спортзалі збільшився, і” Моя сила “перейшла з 80 кг у 130 кг просто натисканням на лавку”.

Відомі побічні ефекти

Дивно, але ніяких побічних ефектів не повідомляється, і жоден з компонентів не має репутації, що викликає проблеми. Тож, якщо ви шукаєте швидкого набору м’язів без небажаних побічних ефектів, DBal – це природна безпечна ставка.

Цікаво знати, що оскільки препарат підвищує тестостерон, він може підвищити лібідо у чоловіків, що не є побічним ефектом, а й покращує життя.

Це безпечно?

Важливо знати, що якщо те, що ви купуєте або плануєте придбати, було схвалено FDA. D-BAL виробляється з використанням натуральних інгредієнтів, які відповідають стандартам FDA.

DBAL містить 100% натуральних інгредієнтів, що означає відсутність потенційних побічних ефектів, які загрожують вашому здоров’ю. Ця добавка також була випробувана строго. Це працює, як і інші анаболічні стероїди, присуджуючи ті самі результати, але без шкоди та медичних питань.

Як користуватися DBAL

Рекомендується приймати три таблетки DBAL на день, через 30 – 45 хвилин після тренування. Користувачі, які зазвичай складають DBAL за допомогою Trenorol та Testo-Max, отримали кращі результати.

Якщо вам потрібна додаткова витривалість під час вправи, ви також можете включити Декадуро за 30 хвилин до тренування. Найкраща пропозиція – придбати весь пакет через їх велику пропозицію про стек.

Для того, щоб побачити максимальний результат, мінімальна рекомендація щодо використання – два місяці з відповідною програмою вправ.

Складіть D-bal для кращих масивних результатів

Для кращого набору ваги, ви можете піти вперед і з’єднати його з іншими п’ятьма зірками законними добавками з усієї маси масового пакету:

 • DecaDuro
 • Анадрол
 • Тренорол
 • Тесто Макс

Висновок

Новий DBAL – це все, що ви шукаєте: природна і безпечна альтернатива Dianabol, а також сильніша і більш потужна, ніж оригінальний Dbal.

 • Це легальна стероїдна альтернатива Dianabol
 • Має безризикові та натуральні інгредієнти
 • Ви можете відчути швидкий приріст м’язів
 • Це покращує міцність і витривалість
 • Результати можна побачити протягом 30 днів
 • CrazyBulk пропонує безкоштовну доставку по всьому світу
 • Немає потреби в рецептах

Якщо ви шукаєте спосіб швидкого та відповідального набору м’язів, Crazybulk D-bal – це шлях.

Він містить безліч високоякісних інгредієнтів, які допоможуть наростити м’язову масу, силу та покращити загальну працездатність. Його зазвичай використовують щури для спортзалів, культуристи та любителі фітнесу, щоб прискорити прогрес.

Чого ти чекаєш?

натисніть тут, щоб замовити Dbal від CrazyBulk »

КУПИТИ ЗАРАЗ »
Gravatar Image
Zahra Thunzira is a Jakarta-based nutritionist and gym instructor. She’s also an adventure travel, fitness, and health writer for several blogs and websites. She earned her Master degree in Public Health from University of Indonesia.